FEVZİ KILIÇ GÖREVİNE VEDA ETTİ

FEVZİ KILIÇ GÖREVİNE VEDA ETTİ

Posted on 15Ara

FEVZİ KILIÇ GÖREVİNE VEDA ETTİ

by adminCategories Basın, Haberler

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı görevinden istifa eden Fevzi Kılıç, İl Başkanlığının Karaçam tesislerinde düzenlendiği toplantıda Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.

Kılıç, “AK Parti Sakarya İl Başkanlığı görevimden onurla ve itibarlaayrılmanın mutluluğu içerisindeyim. Bu mukaddes sorumluluğa, ilk gündenitibaren Partimizin ilke ve değerlerine, onurla sahip çıkmanın haklı gururunuyaşıyorum. Bu bir veda değil, yeni bir başlangıcın habercisidir” dedi.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Kılıç, “Her zaman söylediğimiz gibi bizde bayrak yarışı vardır. AK Parti bayrağını devralan, her daim daha ileriye daha yükseğe çıkarma amacı ile çalışır. Dün böyleydi, bugün de böyle, yarın da böyle olacaktır. 7 Şubat 2015 yılında 5. Olağan Kongre ile göreve seçildiğim günden itibaren, tüm unsurlarımızla birlikte bu kutlu süreçte her kesimin hakkı ve hakkaniyetinin koruma gayreti içerisinde olduk. İl Başkanlığımıza gelen her bir hemşerimizin sorun ve taleplerini takip ederek, çözüme kavuşturmak için gayret verdik. Bu süre zarfında bizlere eksikliğini, fedakârlığını ve azimle çalışma gayretini hiç eksik etmeyen il yönetim kurulu üyelerimizin tümüne şükranlarımı sunuyorum. Görev sürem boyunca her zaman yanımızda olan tüm Milletvekillerimize, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetimlerine, yine aynı şekilde tüm İlçe Başkanlarımıza ve Yönetimlerine, Belediye Başkanlarımıza ve Meclis Üyelerine desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Her AK Partili makamlara, mevkilere, koltuklara veda eder ama ahdine ve davasına veda etmez” dedi.

AK Parti’nin bir vefa partisi olduğunu kaydeden Kılıç konuşmasına şöyledevam etti: “Biz, bizden önce siyaset yapan büyüklerimizi, ülkenin, kentin,milletin vicdanı olmuşsa o insanlara biz vefa gösteririz. Biz, şehrimizin vemilletimizin değerlerine savaş açan partiler gibi değil, aksine değer veren vevefa gösteren bir partinin mensuplarıyız. Bizde vefa, lideriyle beraber sonunakadar yılmadan, yorulmadan devam etmektir. AK Parti’de vefa ikbal peşindekoşmak değildir. AK Parti’de vefa, millete hizmetkâr olmanın karşılığıdır”dedi.


Back to Top