KAZANAN KARDEŞLİK OLDU

KAZANAN KARDEŞLİK OLDU

Posted on 17Ara

KAZANAN KARDEŞLİK OLDU

by adminCategories Basın, Haberler

Sportoto 2. Lig Beyaz Grubu ilk devrenin son maçında çok heyecanlı dev bir karşılaşmaya sahne oldu. Lider Sakaryaspor, sahasında Samsunspor’u konuk etti. 28 Bin taraftarın izlediği karşılaşmada kazanan kardeşlik oldu. Fevzi Kılıç müsabakayı AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ile sonuna kadar takip etti. 

Ayrıca karşılaşmayı Sakarya Valisi Ahmet HamdiNayir, Samsun Valisi Osman Kaymak, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı ZekiToçoğlu, AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce ve çoksayıda protokol üyesi izledi. 2-2 berabere biten kaçta özellikle ikinciyarıda çok etkin pozisyonlara sahne oldu.
Fevzi Kılıç; “Karşılaşma gerçekten çokheyecanlı geçti. Tatangalar muhteşem bir atmosfere imza attı. Ben her ikitakım başta olmak üzere 28 Bin taraftarımıza ve hemşerilerimize teşekkürediyor, ilk yarıyı lider kapatan Sakaryasporumuzu da tebrik ediyorum.Sakaryaspor bizim şehrimizin markasıdır. Onu en güzel yerlere gelmesi için herzaman destekleyecek, efsane takımımızın her zaman yanında olacağız” dedi.


Back to Top