TÜRK-İŞ GENEL BAŞKANI ATALAY’A ZİYARET

TÜRK-İŞ GENEL BAŞKANI ATALAY’A ZİYARET

Posted on 17Ara

TÜRK-İŞ GENEL BAŞKANI ATALAY’A ZİYARET

by adminCategories Basın, Haberler

Fevzi Kılıç, AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Sakarya İl Başkanvekili Erkut Aşoğlu ve Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran ile birlikte TÜRK-İŞ Genel Merkezinde TÜRK-İŞ Genel Başkanı Sayın Ergün Atalay ile bir araya geldi.
Asgari ücret tespit çalışmaları vesilesiyle son günlerde TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’a basın tarafından yapılan algı ve yöneltilen birtakım haksız ve mesnetsiz sözler için gerçekleşen ziyarette konuşan Kılıç, “ Ergün abimize yönelik yapılan bu girişimi ve söylemleri şiddetle kınıyor, yerli ve milli bir şahsiyet olduğundan en ufak bir şüphe duymadığımızı göstermek için kendilerini ziyarette bulunuyoruz. Ergün abi bugüne dek hiçbir şekilde
memleketin ve milletin geleceğine yönelik yanlış hareketin içerisinde olmamış, bundan sonrada kimse olmasını beklemesin. Her zaman sağduyunun yanında olan, mesele memleket olunca, mesele millet olunca ‘gerisi teferruattır’ diyerek cepheye en önce adım atan, yola çıkan kıymetli büyüğümüz Sayın Ergün Atalay’ın her daim yanındayız” dedi.


Back to Top